30 Yıllık PR Danışmanlığı Deneyimi

Bizim kesin inancımıza göre; eğer bir marka yükseltilecekse, bunun tam bir döngü halinde düzenlenmesi gerekir.

Basinbultenleriservisi.com, basın bültenlerinizin haber ajansları kanalı ile ülkemizde internet/dijital, yazılı, görsel ve işitsel medyaya servis edilmesi alanında hizmetler sunmaktadır. Basın bülteni paketleri PR çalışmalarınız için yazım, dağıtım ve raporlama süreçlerini birleştiren anahtar teslim bir hizmettir.

Basinbultenleriservisi.com, bireylerin ve işletmelerin basın bültenlerini, medya kuruluşlarına ve gazetecilere göndermelerini haber ajansları üzerinden sağlayan bir online basın bülteni dağıtım servisidir. Basın bültenlerinizi birlikte hazırlar ve onayınızın ardından dağıtımı gerçekleştirilir.

Ayrıca sunduğumuz hizmet bülteniniz bütün medyaya gönderildikten sonra basın bülteninin nerede yayınlandığını gösteren ayrıntılı bir medya takip raporu içerir.

Dijital PR'ın Faydaları

Haberler yayına alındığında o gün, o hafta ve o ay binlerce kişinin okumasının yanında ortalama 5yıl yayınlandığı sitenin arşivinde kaldığı için başta google olmak üzere arama motorlarından da 5 yıl boyunca okunmaya devam eder. Digital PR sayesinde arama motorlarındaki değeriniz artar, bir süre sonra arzu ettiğiniz kelimelerde ilk sıralara çıkabilirsiniz.. Dijital PR’ın SEO çalışmalarına büyük katkısı vardır. Ayrıca kulak dolgunluğu ile Sizi bilen ama bir bağı olmayan kişilere de ulaşacaksınız. Özetle haberlerinizi on binlerce kişi görecek.

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Markanızı nasıl bir konumda görmek isteyebileceğinizi anlıyoruz

Basın bültenleri servisimiz ile markanızı olması gereken yere getiriyoruz

İletişime Geç
WhatsApp